Contact

Amsterdam

Contactpersoon: Caro Engels

Tel: 020 - 227 88 82
E-mail: amsterdam@energiebox.org

BAR-gemeenten

Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk

Contactpersoon: Menno Bronwasser
Middeldijkerplein 3a, 2993 DL Barendrecht

Tel: 0180 - 239 775
E-mail: barendrecht@energiebox.org 

Bunschoten

Contactpersoon: Juliette Kirkenier

Tel: 033 - 303 98 90
E-mail: amersfoort@energiebox.org

Capelle a/d IJssel

Contactpersoon: Bas Bunnik
Amnestyplein 3, 2903 AS Capelle a/d IJssel

Tel: 010 - 313 39 52
E-mail: capelle@energiebox.org

 

Ede

Contactpersoon: Boukje de Haan

Tel: 0318 - 255 092,
E-mail: ede@energiebox.org 

Eindhoven

Eindhoven, Son en Breugel, Veldhoven, Waalre

Contactpersoon: Sil de Graaf
Humperdincklaan 4, 5654 PA  Eindhoven

Tel: 040 - 303 00 18
E-mail: eindhoven@energiebox.org

Nissewaard

Contactpersoon: Rob Weenink

Tel: 0181 - 442 855
E-mail: nissewaard@energiebox.org

Tilburg

Contactpersoon: Menno Bronwasser
Siriusstraat 41, 5015 BT Tilburg

Tel: 013 - 303 41 86
E-mail: tilburg@energiebox.org 

Utrecht Regio

Nieuwegein, Stichtse Vecht, Utrecht, Woudenberg

Contactpersoon: Boukje de Haan
Kanaalweg 86, 3533 HG Utrecht

Tel: 030 - 302 15 71
E-mail: utrecht@energiebox.org