Contact

Regio Utrecht

Contactpersoon: Boukje de Haan
Kanaalweg 86, 3533 HG Utrecht

Tel: 030 302 15 71
E-mail: utrecht@energiebox.org

Amersfoort

Contactpersoon: Juliette Kirkenier
Computerweg 1, 3821 AA  Amersfoort

Tel: 033 303 98 90
E: amersfoort@energiebox.org

Capelle a/d IJssel

Contactpersoon: Jan Storck
Amnestyplein 3, 2903  AS Capelle a/d IJssel

Tel: 010 - 313 39 52
E-mail: capelle@energiebox.org

Eindhoven

Contactpersoon: Sil de Graaf
Humperdincklaan 4, 5654 PA  Eindhoven

Tel: 040 303 00 18
E: eindhoven@energiebox.org

 

 

Tilburg

Contactpersoon: Menno Bronwasser
Spoorlaan 460, 5038 CH Tilburg

Tel: 013 - 303 41 86
Email: tilburg@energiebox.org 

De BAR-gemeenten

Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk

Contactpersoon: Menno Bronwasser
Middeldijkerplein 3a, 2993 DL Barendrecht

Tel: 0180 - 239 775
E: barendrecht@energiebox.org 

Ede

Contactpersoon: Boukje de Haan

Tel: 0318 - 255 092
E-mail:
ede@energiebox.org